piątek, 06 listopada 2009
Pogotowie prezentowe

Urodziny, imieniny i święta to okazje, które cieszą, ale i przynoszą ze sobą znany każdemu kłopot – zakup prezentu. Jak szybko wybrać coś oryginalnego i jednocześnie nie powtarzać pomysłów? Odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentów jest nowa internetowa wyszukiwarka prezentów Carmeno.pl.

Wyszukiwarka prezentów Carmeno.pl

Carmeno.pl oferuje wiele możliwości wyszukiwania odpowiedniego upominku. Poszukiwanie według kryteriów takich jak wiek, płeć, okazja lub kategoria produktu uzupełnione jest przez notes z opcją dodawania, porównywania i przechowywania pomysłów na prezent. W serwisie znajduje się także kalendarz, w którym można zaznaczyć ważne dla użytkownika daty. Carmeno.pl z odpowiednim wyprzedzeniem przypomni o zbliżającym się wyjątkowym dniu.

W wyszukiwarce Carmeno.pl działa również Pogotowie Prezentowe. Każdej osobie, której nie uda się znaleźć pomysłu na prezent i napisze maila na adres pogotowie@carmeno.pl w ciągu 24h zostanie udzielona pomoc w postaci nadesłanych pomysłów na prezent. Wystarczy tylko dokładnie określić oczekiwania wobec upominku.

Bardzo mi się podoba pomysł na serwis. Jak będę miał teraz problem ze znalezieniem prezentu będę wiedział, gdzie szukać :-)

źródło: informacja prasowa

14:59, mark.brando , startup
Link Dodaj komentarz »
dodajdo dodajdo.com