Blog > Komentarze do wpisu
AXE znieczula zmysły

Każdy mężczyzna marzy, aby tylko spojrzeć na kobietę, a one same do niego lgnęły. Jednak wielu tego nie potrafi, z różnych powodów, a to natura trochę poskąpiła urody, a to trochę manier brak. Jednak jest na to lekarstwo, które się zwie „efekt AXE”. Wystarczy tylko kilka kropel tego specyfiku a kobiety szaleją. W Japonii zaobserwowano właśnie taki przypadek. Przepraszam za jakość filmu, ale został on nakręcony przy pomocy telefonu komórkowego, ale zdarzenie jest niezwykłe.

       

AXE słynie z tego, że jej wszelkie reklamy mają podtekst erotyczny w sposób pośredni lub bezpośredni. Za każdym razem „efekt Axe” jest zniewalający. Co do tego filmiku to powiem szczerze, mistrzostwo świata, a to z prostej przyczyny, jest film wyglądający zrobiony amatorsko, więc wróży dużą popularność, zwłaszcza na serwisach typu Youtube. Mnie osobiście wykonanie bardzo się podoba i jest pierwsza klasa.

 

Co do erotyzmu w reklamach Axe i tego filmiku wirusowego, obejrzyjcie sobie reklamy pod tytułem „Bom Chicka Wah Wah”

       
 
       
 
       
 
       
 
       

A jeśli chodzi o polską aktywność Axe to kilka dni temu zauważyłem o to taki portal: AXE24 , nadaje 24h, ale co nadaje. Godne naśladowania, ale i zgodne ze światową koncepcją, dostosowaną do rynku lokalnego.

 

  AXE 24

 

więcej o tym: 

wtorek, 08 maja 2007, mark.brando

Polecane wpisy

  • OK GO domino

    Pamiętacie Panów, którzy w rytm muzyki biegali na bieżni ? 3 lata temu stali się gwiazdami internetu. Jeśli nie wiecie ów Panowie tworzą zespół muzyczny OK GO.

  • Interaktywny wideo wyścig

    O YouTube Adnotacje (Annotations) pisałem juz wielokrotnie. Pierwszą taką akcją było Follow Your Instict Samsunga, która po dziś dzień jest przez wielu wspom

  • Szybki i słodki

    W kampanii o nazwie Sugar Streak, kanadyjska firma Koodo Mobile zaprasza potencjalnych klientów na wyczerpujące polowanie na mitycznego Gingerbread Man. Głównym

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
dodajdo dodajdo.com